Proč začít cestovat?

Počúvať audio
16.12.2018
Nic neobohatí tvůj život víc, než cestování. Nejen, že si odpočineš od zaběhnutých stereotypů, ale navíc budeš mít čas poznat sám sebe.

Cestováním získáš nový pohled na svět. Poznáš nové kultury a rozšíříš si své obzory. Potkáš mnoho nových lidí. Uvědomíš si, že každý člověk je individuální osobnost a budeš lidi více chápat.

Přestaneš soudit druhé a začneš je brát takové, jací jsou. A hlavně začneš tak brát i sebe. Pocítíš nesmírně zajímavý duchovní růst. Tvé názory budou vyspělejší a začneš být tolerantnější i milejší.

"Každý člověk na světě žije jinak, ale nakonec jsme všichni pořád jenom krásní lidé."

Získáš zkušenosti a naučíš se nové věci. Zjistíš, jak efektivně plánovat svůj čas a jak se orientovat v cizím prostředí. Vystoupíš z komfortní zóny a budeš žít přítomným okamžikem. A kde jinde, než ve světě procvičit své získané zkušenosti z tréninku jazyků?

Poznání nových lidí a kultur tě donutí zamyslet se nad svými hodnotami. Uvidíš druhou stranu světa a možná i skutečnou chudobu. Zjistíš, že někteří lidé nemají nic a jsou mnohem šťastnější než ty. Budeš se radovat z maličkostí. Cestování tě naučí, že materiální věci nejsou v životě až tak důležité.

YeahCoach pomáhá lidem z celého světa. Podívej se na příběh Matea a paní Sánchez z Mexika, pomoz zlepšit životní podmínky dětí v Keni nebo paní Chidimě a jejím dětem z Nigérie. Vše, co dáš, se ti vrátí mnohonásobně zpět!

 

"Společně navždy silnější"

Kateřina Jungvirtová

A čo si o tom myslíš ty? Daj nám vedieť.